vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 листопада у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулася година спілкування «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».Година спілкування 08.11.18 С. Айні

Традиційно, до Дня української писемності та мови, в бібліотеці проводяться святкові заходи. Цього разу на свято завітали учні 5-б класу ЗНЗ№ 199 під керівництвом Оксани Столяр. Світлана Батюк, завідувач бібліотеки, розповіла дітям про значення мови в житті кожної людини, зачитала рядки з віршів про мову відомих українських дитячих письменників. Всі разом здійснили подорож книжковою виставкою «Слово рідне, мудре і прадавнє».
Юні мовознавці взяли участь у вікторині на знання української мови “Пізнаймо рідне слово”. За гучні відповіді та досконалі знання української мови нагороду отримав увесь клас!
Цьогорічне святкування доповнив виступ поета, фотографа, інженера звукозапису Київського національного університету театру і кіно імені Карпенко-Карого Володимира Осипенка. Гість бібліотеки прочитав свою поезію і провів з юними читачами ерудит-гру «Дзвенить струмочком рідна мова»
Вивчаймо й плекаймо нашу рідну українську мову, одну з наймелодійніших мов світу!