Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Тренінг «Лепбук: інноваційний підхід до створення бібліографічної продукції» відбувся 6 листопада в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні, де проходили «Бібліографічні студії».


Тренінг «Лепбук: інноваційний підхід до створення бібліографічної продукції» . 06.11.18. ім. І. Франка

На занятті студійці навчались створювати власноруч лепбук : як обрати тему, здійснити пошук інформації та добір матеріалу, скласти план та створити макет майбутньої продукції. Бібліографам та бібліотекарам ЦБС Подільського району була продемонстрована презентація як теоретична частина заходу щодо самого поняття лепбук. Завідувачка відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Іоаніді Олена представила створений нею лепбук «Воскресіння Христове», а бібліограф ЦРБ ім. І. Франка Наталія Романюк – «Три спаси». Бібліотека ім. К. Чуковського для дітей презентувала створений в рамках проекту «Корнійчуковський міст» лепбук «Маріуполю – 240» (автор Ольга Соломонюк). Під час проведення практичної частини учасники тренінгу разом створили лепбук «Масляна» як приклад ідеї для організації масових заходів, особливо бібліотекам для дітей, де можливе чудово поєднання творчої дії «бібліотекар-діти». Виготовлений лепбук «Масляна» майстрині подарували господарям – бібліотеці сімейного читання імені Садрідіна Айні, розмістивши в зоні дитячого читання «Казкоград».