Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

4 листопада 2018 року у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулася святкова подія – києвознавчий клуб «Кияни» святкував свою 5 річницю!


Клуб "Кияни".04.11.18.ім. О. Грибоєдова

96-е засідання розпочала завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко. Вона підвела підсумки діяльності клубу, наголосивши, що за 5 років існування клубу учасниками його засідань були понад 300 осіб, серед них відомі журналісти, письменники, дослідники Києва, іноземні гості. Євгеній Рейцен зачитав вірші, присвячені клубу, один з яких був написаний саме до 5-річного ювілею. Окрім того, він презентував та подарував читачам бібліотеки книгу, випущену Київським національним університетом будівництва та архітектури, присвячену Євгену Олександровичу. Борис Фесенко розповів про життя післявоєнного Києва, зосередивши свою розповідь на Чоколівці, де мешкала його родина після 1948 року. Голова клубу Віталій Баканов зачитав святкового вірша та поділився спогадами про історію створення клубу «Кияни», а Наталія Кучеренко розповіла про перше засідання клубу. Ліза Логінова, що неодноразово приймала членів клубу в арт-галереї В. Висоцького на вул. Воздвиженській, виступила з повідомленням про поїздку до Польщі, де вона брала участь у заході, присвяченому великому поету, музиканту і актору. З нагоди свята підготував римовані привітання і В’ячеслав Барановський. Лунали чудові пісні у виконанні Тетяни Шевчук на вірші М. Подоляна. Юрій Сімонов зачитав своє оповідання «Магия видео». Борис Кесельман виконав пісні «Осінь» та «Київський вальс». Зачитала вірш, приурочений клубу, і Валентина Зеленська.
Всеволод Дубовецький продемонстрував присутнім свою колекцію: старі листівки, квитки у театр, купони і марки. Під час чаювання Ельміра Хабібуліна розповіла про визволення Києва від гітлерівських окупантів 75 років тому. Наступне, 97 засідання клубу, заплановане на 18 листопада у читальному залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова, о 12.00. Приєднуйтесь!