vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

29 жовтня виїзне засідання клубу позитивного настрою «Гармонія» відбулося у територіальному центрі соціального обслуговування населення Подільського району, давнього і надійного партнера центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.


Свято гарбуза. 29.10.19. ім. І. Франка

Господині радо вітали людей літнього віку на святі гарбуза «Король осені» піснями, посмішками та запросили на гарбузове застілля. Куштували казково смачні страви, ділилися секретами їх приготування, співали, жартували та насолоджувались спілкуванням. Валентина Ващук представила нові композиції, виготовленні з гарбузиків, а бібліотекарі Валентина Никитович та Світлана Меренкова – перегляд літератури «І все це – з гарбуза!», з якого всі отримали багато різноманітної інформації. Наприклад, цікаво було дізнатись, що у США 26 жовтня відзначають Національний день гарбуза. Виявляється, у цій країні гарбуз – одна з найважливіших сільськогосподарських культур. Популярний сонячний плід і в українців, для них він не тільки карета для Попелюшки, символ Хелловіну, окраса інтер’єру, а й поживна, смачна їжа та корисна аптека, яка зцілить від багатьох недуг. Нарядний і яскравий помаранчевий красень підняв настрій, створив у колі справжніх друзів атмосферу затишку та тепла. Ось такий він король осені!