Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Мультимедійна презентація «Кращі бібліотеки світу» була запропонована для перегляду учням 5 класу ЗОШ № 6 бібліотекою Дружби народів у Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності , який проходить 24 – 31 жовтня під гаслом «Медійно та інформаційно грамотні міста».Мультимедійна презентація 25.10.18 Дружби народів>
Школярам було запропоновано здійснити відеоподорож кращими бібліотеками світу. Вони побачили найкрасивіші за інтер’єром та архітектурою і найзнаменитіші бібліотеки світу: Голландії, Швеції, Америки, Болгарії, Канади, Австрії, Білорусії. Кожна з них заслуговує на увагу, більшість з них є ключовими пам’ятками своїх міст.
Не оминули увагою й найцікавіші бібліотеки України – Національну бібліотеку України імені Вернадського, про найдавнішу читальню країни – Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка, першу публічну бібліотеку на території України – Одеську національну наукову бібліотеку, найбільшу бібліотеку для дітей – Національну бібліотеку України для дітей, про які захоплююче розповіла бібліотекар Валентина Луцюк. Також познайомились з незвичайними бібліотеками: бібліотекою-НЛО, бібліотекою-кафе, про ті, що розташовуються в телефонах-автоматах, пляжні бібліотеки та інші. Реальна подорож бібліотекою Дружби народів і віртуальна – бібліотеками світу – дуже сподобалась учням.
А ще – на прикладі перегляду мультимедійної презентації учні впевнились, наскільки важлива медіаграмотність в житті кожної сучасної людини.