Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності 25 жовтня в ЦРБ імені Івана Франка відбулось інформаційне пеленгування «Нитка Аріадни» або Інформаційний пошук в традиційних й електронних джерелах».Нитка Аріадни 25.10.18 І. Франка

Завідувачка відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Іоаніді Олена для ознайомлення учнів 8 класу ЗОШ № 2 із довідково-пошуковим апаратом бібліотеки, структурою каталогів та картотек, енциклопедій, довідників та із інформаційним пошуком в електронних носіях інформації, підготувала електронну презентацію. Особливу увагу було приділено найбільш популярним пошуковим системам за статистикою запитів та формулювання пошуку в Інтернет-просторі, знайомству з українськомовним розділом Вікіпедії, багатомовного інтернет-проекту, та з електронними каталогами бібліотек України. Особливий інтерес у аудиторії визвав веб-серфінг «Книга незвичайна – книга віртуальна», що знайомив школярів з поняттями термінів «електронна книга», «віртуальна книга». Учні також дізналися про онлайн-бібліотеки, які надають послугу безкоштовного скачування матеріалу.