Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 жовтня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей учні 1 – В класу ЗНЗ № 3 стали учасниками неймовірної години творчості «Макаронні шедеври» до Всесвітнього дня макаронів.Година творчості 25.10.18 К. Чуковського

Першокласники познайомилися із бібліотекою, дізналися, що у даному закладі панують знання, бо саме тут можна довідатися про все на світі і, несподіванкою для них виявилося знайомство із Всесвітнім днем макаронів.
Школярі відкрили для себе багато нового і цікавого, зокрема, дізналися процес їх виготовлення; про італійську національну кухню; розповіли як мама готує макарони і … несподіванкою стало для малечі, що із макаронів можна зробити … їжачка.
Із великим запалом цікавості взялися першокласники до виготовлення макаронно-пластилінового їжачка, а потім з гордістю демонстрували один одному та працівникам бібліотеки свої неперевершені шедеври.
Окрилені новими знаннями, цікавим майстер-класом та власноруч виготовленими шедеврами повернулися першокласники до своєї школи.