Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 жовтня в бібліотеці Юрія Збанацького відбулася конкурсно-ігрова мозаїка «Мужність плекайте в собі, малюки, як це робили колись козаки». У заході взяли участь учні 5-Б класу СШ № 242.Конкурсно-ігрова мозаїка 12.10.18 Ю. Збанацького

Дітям було презентовано виставку-екскурс «Подорож козацькими шляхами».
Розпочалася мозаїка з історичних повідомлень бібліотекарів «Вільні люди козаки», «Січ-Мати», «Як ставали запорожцями», «Що вміли на Січі».
В ігровій формі пройшли вікторини «Дзвінок з минулого», «Хто козаків поважає, той пісень багато знає».
Конкурс «Мудрий отаман» допоміг перевірити знання та проявити кмітливість у складанні та розумінні прислів’їв і приказок на тему козаччини. Захопив дітей конкурс «Козацька спадщина», де учасники ділилися знанням свого родоводу та походженням прізвищ. За допомогою унікальної пам’ятки історії та культури українського народу першої половини XVII ст., важливого джерела з історії українського козацтва Реєстру Війська Запорізького 1649 року, відшукували свої прізвища.
Задані терміни конкурсу «Пошукай і прочитай» діти знаходили в науково-популярному виданні «Козацька абетка».
Граючи та змагаючись, юні читачі дізналися, якими були Січі та гетьманські столиці, який побут був у козаків, про першу Конституцію Пилипа Орлика та про видатних синів України – гетьманів.