vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Зустріч з сучасним харизматичним поетом, членом Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Серго Сокольником відбулася в бібліотеці Дружби народів для читачів бібліотеки та юнацької молоді СШ № 93.Зустріч з Серго Сокольником 11.10.18 Дружби народів

На зустрічі Серго Сокольник презентував свою нову книгу «Горизонт подій», читав громадянські вірші, воєнну лірику, які написані душею. Неймовірно реалістичні та зворушливі, вони викликали сильні емоції у присутніх, після кожного вірша – бурхливі оплески. Поет пройшов нелегкий життєвий шлях: учасник війні в Афганістані, активіст подій на Майдані, – бачив і відчував біль і страждання, випробував на собі справжню чоловічу дружбу, взаємодопомогу.
Тематика зустрічі динамічна, одна тема змінюється на другу, в арсеналі поета – притчі, містична і любовна лірика, маленькі поеми.
Цікава інтелектуальна поезія, різноманіття тем, настрою, неймовірно-харизматичне читання автором поетичних творів, щире спілкування припало усім до душі.
У заході брав участь музикант Руслан Іщенко, лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, який своїм чудовим співом порадував присутніх.
Зустріч з поетом пройшла «на одному диханні», дуже сподобалась присутнім, особливо молоді.