Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

11 жовтня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулося свято-вшанування до Дня захисників України «Живопис і поетичне слово – Героям України».Свято-вшанування 11.10.18 С. Айні

Виставку картин Іванни і Оксани Дацюк та Олени Зв’ягінцевої представила метр творчої династії, відома на Волині скульптор і іконописець Ірина Дацюк.
Маємо для огляду дев’ятнадцять портретів визначних історичних постатей минулого і сучасності – творців української державності. У портретному рядку, виконаному в техніці олійного живопису, перед глядачами, учнями 8-х класів ЗНЗ№ 199, промайнула понадстолітня історія нашої держави: від її засновників до нинішніх розбудовників і захисників: козаки, майданівці, кіборги, полеглі воїни АТО.
Гармонійно до живопису приєдналося поетичне і пісенне слово Надії Семени, лауреата різних літературних конкурсів. Прозвучали пісні «Їде атаман» та «Покрівонька», вірші з книги поезій «Мені б мелодій з джерела» у виконанні авторки.
Мета заходу – вшанування пам’яті героїв України, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами своєї держави – України.
Місія виставки, яка діятиме до грудня місяця, є збереження пам’яті про вчинки, стремління, цінності загиблих Героїв України, сприяння становленню свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства людей.
Запрошуємо до перегляду!