vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

11 жовтня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулося свято-вшанування до Дня захисників України «Живопис і поетичне слово – Героям України».Свято-вшанування 11.10.18 С. Айні

Виставку картин Іванни і Оксани Дацюк та Олени Зв’ягінцевої представила метр творчої династії, відома на Волині скульптор і іконописець Ірина Дацюк.
Маємо для огляду дев’ятнадцять портретів визначних історичних постатей минулого і сучасності – творців української державності. У портретному рядку, виконаному в техніці олійного живопису, перед глядачами, учнями 8-х класів ЗНЗ№ 199, промайнула понадстолітня історія нашої держави: від її засновників до нинішніх розбудовників і захисників: козаки, майданівці, кіборги, полеглі воїни АТО.
Гармонійно до живопису приєдналося поетичне і пісенне слово Надії Семени, лауреата різних літературних конкурсів. Прозвучали пісні «Їде атаман» та «Покрівонька», вірші з книги поезій «Мені б мелодій з джерела» у виконанні авторки.
Мета заходу – вшанування пам’яті героїв України, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами своєї держави – України.
Місія виставки, яка діятиме до грудня місяця, є збереження пам’яті про вчинки, стремління, цінності загиблих Героїв України, сприяння становленню свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства людей.
Запрошуємо до перегляду!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: