Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Серед винаходів людства найкращими є добре спечена хлібина та книга. В наш час інноваційних технологій замінити книгу намагається інтернет. Наша бібліотека прикладає зусилля, щоб книга та інтернет стали партнерами для її користувачів. День нової книги «Книжкові дарунки осені», що відбувся 7 жовтня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні, з радісним хвилюванням зустріли читачі.


День нової книги «Книжкові дарунки осені». 07.10.18. ім. С. Айні

Найновіша та найсамобутніша книга – та,
яка примушує любити старі істини.
Вовенарг.
Найновіша література на всі смаки представлена в тематичних викладках: історичні, науково-пізнавальні, пригодницькі, фантастичні твори, сучасна українська та зарубіжна проза, а для найменших – яскраво ілюстровані дитячі книги:
– Літературний листопад: для всієї родини;
– Бонжур, щастя!: як отримувати радість від життя;
– Різнобарвні новинки для малят: для дошкільнят та молодших школярів;
– Шістнадцята осінь: для підлітків.
Інформаційні листки, експрес-репортажі, підготовлені й проведені бібліотекарями, допомогли читачам зробити правильний вибір.
Дорогі друзі! Прочитати новинки Ви зможете, завітавши до нашої бібліотеки за адресою: вул. Олени Теліги, 55. Смачного читання!