vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

5 жовтня до бібліотеки імені Юрія Збанацького на літературну подорож «Подорож країною Зооляндією» завітали вихованці ДНЗ № 563 групи «Ромашка» і «Барвінок».


Літературна подорож «Подорож країною Зооляндією».05.10.18. ім. Ю. Збанацьеого

Бібліотекарі розповіли дітям про Всесвітній день захисту тварин, який відмічається 4 жовтня. Малеча із задоволенням послухала казки Василя Сухомлинського «Старий пес» та «Жайворове гніздо», вони і стали темою для подальшого обговорення – діти ділилися своїми думками, ідеями та баченням сюжету. Після казкової зупинки, ми вирушили до ігрової: провели гру-вікторину «Впізнати і порахувати», де наші гості мали назвати тваринок на зображеннях і назвати їхню кількість. На зупинці «Свійські та дикі, малі та великі» розгадували загадки, а станція «Буду я природі другом» нагадала дітлахам про правила поведінки на природі. Справжнім сюрпризом для бібліотекарів стали підготовані нашими читайликами вірші та малюнки про тварин.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: