vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

5 жовтня до бібліотеки імені Юрія Збанацького на літературну подорож «Подорож країною Зооляндією» завітали вихованці ДНЗ № 563 групи «Ромашка» і «Барвінок».


Літературна подорож «Подорож країною Зооляндією».05.10.18. ім. Ю. Збанацьеого

Бібліотекарі розповіли дітям про Всесвітній день захисту тварин, який відмічається 4 жовтня. Малеча із задоволенням послухала казки Василя Сухомлинського «Старий пес» та «Жайворове гніздо», вони і стали темою для подальшого обговорення – діти ділилися своїми думками, ідеями та баченням сюжету. Після казкової зупинки, ми вирушили до ігрової: провели гру-вікторину «Впізнати і порахувати», де наші гості мали назвати тваринок на зображеннях і назвати їхню кількість. На зупинці «Свійські та дикі, малі та великі» розгадували загадки, а станція «Буду я природі другом» нагадала дітлахам про правила поведінки на природі. Справжнім сюрпризом для бібліотекарів стали підготовані нашими читайликами вірші та малюнки про тварин.