Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

2 жовтня бібліотека №11 сумісно з Подільським центром зайнятості запросила учнів 9-х класів ЗОШ № 45 на годину спілкування «Світ професій: мій вибір, мій успіх».


Година спілкування «Світ професій: мій вибір, мій успіх». 02.10.18. №11

«Перед кожним випускником школи постає питання «Ким бути?», тож важливо вирішити його правильно, з урахуванням своїх інтересів і схильностей, інтересів держави, тобто потреб ринку праці у тих або інших фахівцях, оскільки, якщо не зважати на цей критерій, то дуже легко можна виявитися «дипломованим» безробітним. Як свідчить статистика, сьогодні серед безробітних – кожна друга молода людина у віці до 30 років, кожний п’ятий – випускник школи», – зауважила фахівець центру зайнятості Інна Михайлюк. Вона ознайомила старшокласників із ситуацією на сучасному ринку праці, правилами та помилками вибору професії, формування мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій. Учасники заходу взяли участь у діловій грі, під час якої їм запропонували ряд тестових питань, на основі яких можна сформувати рекомендації з вибору професійного майбутнього, а також визначити, які в них особливості мислення, пам’яті, уваги, наскільки розвинута воля, який властивий їм тип темпераменту, які риси характеру потрібно розвивати в собі для кращого володіння професією. На завершення бібліотекарі і працівники служби зайнятості закликали старшокласників не залишати вибір майбутньої професії напризволяще, скористатися допомогою професіоналів – звертатися до служби зайнятості і бібліотеки – надійних партнерів, порадників і помічників у виборі професії.