Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Бібліотека живе, бібліотека мріє» – цикл заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек, проведений у районній бібліотеки №123 для дітей з 24 по 27 вересня. Першокласники ЗНЗ №156 завітали до бібліотеки на бібліотечні уроки «Книжковий дім – відкритий всім». Мета заходів – ознайомити малечу з різноманітними книгами і журналами та залучити до активного самостійного читання.Денб бібліотек 27.09.18 №123

27 вересня в День відкритих дверей бібліотека зустрічала свої гостей по-особливому з музичним супроводом та яскравими повітряними кульками.
Учні 4-х класів ЗНЗ № 262 привітали бібліотекарів зі святом. Школярики інсценували оповідання Остапа Вишні «Любить книгу», читали віршики про бібліотеку та подарували свої малюнки.
Бібліотекар Світлана Гуліда представила дітям книжкову виставку «Цей дивний світ – бібліотека» та ознайомила с цікавими фактами про книги.
Дякуємо за вдячні відгуки та святковий настрій нашим читачів, адже ми працюємо для Вас!