vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Бібліотека живе, бібліотека мріє» – цикл заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек, проведений у районній бібліотеки №123 для дітей з 24 по 27 вересня. Першокласники ЗНЗ №156 завітали до бібліотеки на бібліотечні уроки «Книжковий дім – відкритий всім». Мета заходів – ознайомити малечу з різноманітними книгами і журналами та залучити до активного самостійного читання.Денб бібліотек 27.09.18 №123

27 вересня в День відкритих дверей бібліотека зустрічала свої гостей по-особливому з музичним супроводом та яскравими повітряними кульками.
Учні 4-х класів ЗНЗ № 262 привітали бібліотекарів зі святом. Школярики інсценували оповідання Остапа Вишні «Любить книгу», читали віршики про бібліотеку та подарували свої малюнки.
Бібліотекар Світлана Гуліда представила дітям книжкову виставку «Цей дивний світ – бібліотека» та ознайомила с цікавими фактами про книги.
Дякуємо за вдячні відгуки та святковий настрій нашим читачів, адже ми працюємо для Вас!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: