Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

27 вересня в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбулася профорієнтаційна година «Твоя професія – твоє майбутнє» для учнів 8-х класів ЗОШ № 45.Профорієнтація 27.09.18 №11

«Безперечно, ви чули вислів, що вибір професії – це друге народження людини. Правильно вибрати майбутню професію – значить правильно обрати свій життєвий шлях, бути успішним і щасливим», – такими словами почала розмову з учнями фахівець Подільського центру зайнятості Надія Кулієвич. Пані Надія розповіла старшокласникам про професії різних типів, про класифікацію, яка допоможе зорієнтуватись у світі професій та зробити свій вибір, про різні діагностичні методики, а ще озвучила прислів’я та приказки про працю. Учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, зрозуміло, що кожен має сумлінно вчитися, щоб добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.
Бібліотекарі та фахівці служби зайнятості порадили при виборі професії завжди використовувати формулу «хочу – можу – треба», якщо ж усі ці чинники співпадають – вибір зроблено вірно, та побажали школярам, щоб майбутні професії принесли їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.