Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

26 вересня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбулося « Свято бібліоманів» до Всеукраїнського дня бібліотек на яке завітали читачі, учні 4 – А класу ЗНЗ №3.Свято бібліоманів 26.09.18 К. Чуковського

Школярі підготували подарунок – вітальний плакат із сонячними квітами та щирими вітальними словами вручили його бібліотекарям з якими вже не один рік тісно співпрацюють.
Їх привітала теплими поетичними словами «Переступайте наш поріг…» бібліотекар Ольга Соломонюк та запросила розгадати кросворд про бібліотеку, звертаючи особливу увагу на нові, для четвертокласників, слова, роз’яснюючи їхнє значення.
Усі працівники бібліотеки запропонували дітям виготовити закладки «Бібліофіл», яка буде не тільки допомагати знаходити потрібну сторінку у книжці, але й «стерегти» улюблені книжки на домашній поличці.
Із виготовленими закладками, у які кожен четвертокласник вніс свою фантазію, творчу уяву та вигадку, та вітальним плакатом, по завершенню свята, були зроблені святкові світлини.