vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 вересня бібліотека № 11 провела виїзний урок-бесіду «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю» для учнів 8-го класу ЗОШ № 45.


Урок-бесіда «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю». 25. 09.18. №11

Бібліотекар Тетяна Овчарова ознайомила старшокласників із життям й творчістю Василя Сухомлинського, неперевершеного письменника, педагога, який жив школою і дітьми. Він працював у школі 35 років. Його поважали батьки, любили діти. Василь Олександрович написав для дітей більш ніж 1500 оповідань і казок, в яких талановито формував уявлення про те, що добра й чуйна людина завжди допомагає іншим, поважає, піклується про тих, хто потребує допомоги, та чим повинно бути наповнене серце, щоб жити за совістю, за правилами честі. Педагог виховував почуття доброти, любові та поваги до оточуючих. Бібліотекар Людмила Правик та бібліотекар школи Ірина Коляда разом з учнями поринули у чарівний світ казок і оповідань Василя Олександровича – прочитали твори з книги видатного педагога «Чиста криниця». Вони – про нашу землю, Україну, про кращі риси людини, про дітей та красиві людські вчинки. Урок пройшов незвичайно і цікаво. Учні разом з бібліотекарами були і мислителями, і шукачами нового та незвіданого.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: