Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 вересня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова на своє 93-є засідання зібралися члени клубу “Кияни”.


Клуб "Кияни". 23.09.18. ім. О. Грибоєдова

Голова клубу Віталій Баканов одразу заполонив увагу клубівців цікавим повідомленням про яскравого і талановитого актора Михайла Глузького, який народився 21 листопада 1918 року у Києві, проживав на Караваєвих Дачах, знімався на кіностудії імені Олександра Довженка.
Юрій Сімонов запропонував присутнім свої авторські оповідання.
Віктор Боєв зосередив увагу на темі про реконструкцію історико-меморіального комплексу «Бабин Яр», який і зараз є сакральним місцем для киян.
Борис Фесенко неабияк зацікавив історією Бібіковського бульвару, який у 1919-му році отримав ім’я Тараса Шевченка. Борис Кесельман емоційно прочитав власні вірші та трепетно представив пісню, вшановуючи пам’ять розстріляних у Бабиному Яру. Пан Борис також поділився враженнями про Міжнародний літературно-музичний фестиваль “Причал на Поштовій”. Клубівці щирими оплесками привітали його зі званням лауреата у номінації авторська пісня. Дуже цікавою була розповідь Зінаїди Шкавро, яка захопила історією появи каштанів у Києві, їх різновидністю, красою та збереженням символу міста. В’ячеслав Дубовецький подарував можливість помилуватися світлинами старого Києва, детально коментуючи фотографії неповторної аури міста тих часів. Євгеній Маковський радий був презентувати сигнальний примірник довгоочікуваної книги Василя Галайби “Фотоспомин. Київ, якого не стало…”. Пан Євгеній розповів про видання цієї унікальної книги, до якої він особисто доклав багато зусиль. Владислав Барановський презентував книгу Максима Шкуро “Наш Солом’янський район”. Книга подарована бібліотеці. Наостанок Аліса Максимова заполонила увагу живими й трепетними віршами, наповненими барвами та звуками красеня Києва.
Три години цікавого та інформативного засідання клубу “Кияни” промайнули надзвичайно швидко. Наступна зустріч києвознавців запланована на 7 жовтня.