vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

20 вересня в бібліотеці імені Джамбула в клубі для людей літнього віку «Затишок» відбулася мистецька зустріч «Геніальний український і російський художник-мариніст, живописець та баталіст Іван Айвазовський».


Мистецька зустріч «Геніальний український і російський художник-мариніст, живописець та баталіст  Іван Айвазовський». 18.09.18. ім. Джамбула

Про життєвий та творчий шлях геніального художника вірменського походження, який з’явився на світ два століття тому, розповіла член клубу Елла Михайлівна Буніковська. Його картини визнані усім світом. Він автор 6 тисяч самих лише картин. А художник ще створював графічні малюнки, акварелі, сепії. Його пензлю належать роботи від портретів до міфологічного живопису, від акварелей до полотен, написаних олією. Та найбільше Айвазовський відомий як автор картин морської тематики, які справді захоплюють. Розглядаючи їх, здається відчуваєш бриз солоної води, крики чайок та морський вітер. Мабуть, немає більш талановитого художника-мариніста, ніж Айвазовський. У залі експонувалася виставка репродукцій картин художника «Романтик моря».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: