vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Ольга Соломонюк, працівник бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей міста Києва, разом зі своїми колегами, бібліотекарями бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей міста Маріуполя, стала учасником марафонів та флешмобів з дамами і піратами у Міському саду з нагоди святкування 240 річниці від дня народження міста «Маріуполь – це ми!», який зорганізувала Центральна дитяча бібліотека.Марафон 20.09.18 К. Чуковського

Маріупольські колеги, перевтілившись у клоунів та Марека, засновника міста, запрошували дітей долучитися до гри, виготовлення годівничок для птахів, цікавих загадок, вікторин, пропонували різноманітні розмальовки, а поки малеча була зайнята своєю справою, для їхніх батьків, мам і татусів, бабусь і дідусів проводилася вікторина на знання історії міста та славетних маріупольчан. Для цього використовувався матеріал із лепбука «Маріуполю – 240».
І дорослі, і малеча, які спілкувалася з бібліотекарями двох в Україні бібліотек імені Корнія Чуковського, отримували позитивні емоції, солодкі призи та розумні подарунки – книги, а головне збагачували свої знання історією рідного міста, усвідомлюючи скількох талановитих письменників, художників, архітекторів, спортсменів, медальєрів, діячів мистецтва подарувало місто Україні та світові.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: