vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Після літньої перерви члени клубу «Кияни» знову зібралися на чергове 92 засідання, що відбулося 9 вересня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.Засідання клубу "Кияни" 09.09.18 О. Грибоєдова

Відкрилося засідання чудовими віршами Елеонори Зими та милозвучним співом Тетяни Шевчук.
Голова клубу Віталій Баканов розповів про колись могутнє підприємство, що знаходиться поруч з бібліотекою, дослідно-конструкторське бюро геофізичного приладобудування по вулиці Западинській, 5. Раніше підприємство займалося вивченням свердловин й успішно конкурувало з французькими підприємствами цього напрямку. Свого часу тут виступав Володимир Висоцький, працювали поети Михайло Дубинський та Анатолій Серопалко, батько відомого радянського футболіста Едуарда Стрельцова (до речі, футболіст також бував на цьому підприємстві). Тут свого часу працював дідусь відомого винахідника електронної платіжної системи Pay Pal Максиміліана Левчина, який 1991 року емігрував з Києва, співзасновника та головного інженера, віце-президента з розробки в компанії.
Всеволод Дубовецький продемонстрував всім присутнім старі світлини Києва, зануривши їх у реалії минулого і сьогодення.
Надзвичайно інформативним був виступ Лариси Толочко про історію створення барельєфа для пам’ятника князю Володимиру.
Зінаїда Шкавро розповіла про маловідомі факти з життя Володимира Висоцького й історію написання однієї з його пісень.
Борис Фесенко нагадав, що саме 9 вересня містяни святкують День Андріївського узвозу, вулиці-музею під відкритим небом. Свій виступ він присвятив Максиміліану Волошину і його зв’язку з Києвом.
Євгенія Лобода приурочила свій виступ киянину, письменнику Віктору Некрасову і його чудовій книзі «Записки зеваки».
Відчути Київ через слово допомогла Валентина Зеленська, що зачитала свої вірші, а Михайло Дегтярьов наголосив на необхідності збереження архітектури міста.
Під час дружнього чаювання лунали вірші Світлани Руссу. Автор подарувала свою книгу «Омут страстей» бібліотеці.
Наступне засідання відбудеться 23 вересня у читальній залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова.