Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 серпня до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали шановні гості: посол України у Таджикистані Віктор Олегович Нікітюк з дружиною Світланою Миколаївною та представники оргкомітету Міжнародного проекту «Тарас Шевченко єднає народи» Галина Яблонська, Тетяна Яровицина, Олеся Кривопиша і Раїса Сотник. Творча зустріч 23.08.18 С. Айні

Народна артистка України Галина Яблонська вручила подяку шановному Віктору Олеговичу за участь у Міжнародному проекті – за видання книги Тараса Шевченка таджицькою мовою.
Зустріч продовжилася у меморіальній кімнаті «Бібліотека: вчора, сьогодні, завтра», в якій представлені матеріали про історію створення бібліотеки та присвоєння їй імені Садріддіна Айні, особисті листи та книги письменника, миттєвості з життя бібліотеки.
Позитивні враження, тепла атмосфера та ретельно збережені документи історії бібліотеки надихнули пана посла стати Почесним читачем нашого закладу. Натомість, Віктор Олегович подарував нові видання Садріддіна Айні, Тараса Шевченка і Григора Тютюнника таджицькою мовою.
Співпраця та дружба з Таджикистаном триває!