vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 серпня до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали шановні гості: посол України у Таджикистані Віктор Олегович Нікітюк з дружиною Світланою Миколаївною та представники оргкомітету Міжнародного проекту «Тарас Шевченко єднає народи» Галина Яблонська, Тетяна Яровицина, Олеся Кривопиша і Раїса Сотник. Творча зустріч 23.08.18 С. Айні

Народна артистка України Галина Яблонська вручила подяку шановному Віктору Олеговичу за участь у Міжнародному проекті – за видання книги Тараса Шевченка таджицькою мовою.
Зустріч продовжилася у меморіальній кімнаті «Бібліотека: вчора, сьогодні, завтра», в якій представлені матеріали про історію створення бібліотеки та присвоєння їй імені Садріддіна Айні, особисті листи та книги письменника, миттєвості з життя бібліотеки.
Позитивні враження, тепла атмосфера та ретельно збережені документи історії бібліотеки надихнули пана посла стати Почесним читачем нашого закладу. Натомість, Віктор Олегович подарував нові видання Садріддіна Айні, Тараса Шевченка і Григора Тютюнника таджицькою мовою.
Співпраця та дружба з Таджикистаном триває!


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: