Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 cерпня користувачам районної бібліотеки №123 для дітей запропоновано народознавчий вернісаж «Україно! Цвіти у любові й добрі!» Народознавчий вернісаж  23.08.18 №123

Ніщо так яскраво не представляє народ як його народне мистецтво. Серед різноманітних видів народного мистецтва України особливе місце займають витинанки. Давні у своїх витоках, вони тісно пов’язані з буденним і святковим побутом нашого народу. «Пісня в папері, мережане сяйво, мелодія душі, павутина, заплутана в росах» – так поетично називають витинанку.
Провідний бібліотекар Світлана Гуліда ознайомила відвідувачів бібліотеки з книжково-ілюстративною виставкою «Руками створена краса». А бібліотекар Алла Корж представила власну виставку чудових витинанок, надала практичні поради, рекомендації щодо виготовлення традиційних українських витинанок, а ще розповіла історії про те, як народжуються паперові шедеври.
Захід спонукав відвідувачів бібліотеки, дітей і дорослих, до творчості та ознайомлення з народним мистецтвом української витинанки.