vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

23 cерпня користувачам районної бібліотеки №123 для дітей запропоновано народознавчий вернісаж «Україно! Цвіти у любові й добрі!»



 Народознавчий вернісаж  23.08.18 №123

Ніщо так яскраво не представляє народ як його народне мистецтво. Серед різноманітних видів народного мистецтва України особливе місце займають витинанки. Давні у своїх витоках, вони тісно пов’язані з буденним і святковим побутом нашого народу. «Пісня в папері, мережане сяйво, мелодія душі, павутина, заплутана в росах» – так поетично називають витинанку.
Провідний бібліотекар Світлана Гуліда ознайомила відвідувачів бібліотеки з книжково-ілюстративною виставкою «Руками створена краса». А бібліотекар Алла Корж представила власну виставку чудових витинанок, надала практичні поради, рекомендації щодо виготовлення традиційних українських витинанок, а ще розповіла історії про те, як народжуються паперові шедеври.
Захід спонукав відвідувачів бібліотеки, дітей і дорослих, до творчості та ознайомлення з народним мистецтвом української витинанки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: