Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні на святі книги і мистецтва, присвяченому Дню Незалежності України, відбулася презентація персональної виставки Володимира Зирянова «Моя квітуча Україна».Презентація виставки 22.08.18 С. Айні

Учасники заходу мали можливість отримати задоволення від спілкування з художником і його життєрадісним, світлим живописом. «Головна риса живопису Володимира Зирянова полягає у вмінні передати кольорами позитивне відчуття навколишнього світу. Всупереч всім трагічним обставинам, власної долі, в картинах бринить оптимізм, патріотизм, не традиційно-пафосний, не спрощений як у «псевдопатріотичних» гаслах, проте той патріотизм, який виплеканий нелегким життєвим досвідом, любов’ю мудрої людини», – так представив митця, історик, поет, художник Анатолій Горовий.
Приємним подарунком був виступ Світлани Ільнітської, дружини посла України в Таджикистані, яка висловила своє захоплення від виставки і бібліотеки.
Щиро запрошуємо на виставку, яка буде тривати до 20 вересня.