vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні на святі книги і мистецтва, присвяченому Дню Незалежності України, відбулася презентація персональної виставки Володимира Зирянова «Моя квітуча Україна».Презентація виставки 22.08.18 С. Айні

Учасники заходу мали можливість отримати задоволення від спілкування з художником і його життєрадісним, світлим живописом. «Головна риса живопису Володимира Зирянова полягає у вмінні передати кольорами позитивне відчуття навколишнього світу. Всупереч всім трагічним обставинам, власної долі, в картинах бринить оптимізм, патріотизм, не традиційно-пафосний, не спрощений як у «псевдопатріотичних» гаслах, проте той патріотизм, який виплеканий нелегким життєвим досвідом, любов’ю мудрої людини», – так представив митця, історик, поет, художник Анатолій Горовий.
Приємним подарунком був виступ Світлани Ільнітської, дружини посла України в Таджикистані, яка висловила своє захоплення від виставки і бібліотеки.
Щиро запрошуємо на виставку, яка буде тривати до 20 вересня.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: