vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

23 серпня українці відзначатимуть величне свято – День Державного прапора України, одного з трьох головних символів нашої держави. До свята бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала перегляд літератури «Наш рідний синьо-жовтий стяг», яка привернула увагу користувачів бібліотеки.Перегляд літератури 20.08.18

23 серпня українці відзначатимуть величне свято – День Державного прапора України, одного з трьох головних символів нашої держави. До свята бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала перегляд літератури «Наш рідний синьо-жовтий стяг», яка привернула увагу користувачів бібліотеки.
Державний прапор – це обличчя країни. Синій здавна символізує чисте мирне небо, а жовтий – символ праці і достатку – це колір хлібного лану. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, а зараз під цим прапором наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі.
Доброго здоров’я, добробуту й щастя кожній українській родині! Зі святом усіх!


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: