vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 липня в гості до клубу «Матіола» бібліотеки № 11 на чергове засідання «Мереживо думок» завітала експерт Українського клубу, письменниця, поетеса Віра Свистун.


Зустріч з Вірою Свистун. 25.07.18. №11

«Я живу і працюю для тих, кому до душі мої думки, переживання. Для мене поезія – це спілкування з людьми» – такими словами розпочала свою бесіду з читачами поетеса. С перших рядків присутні відчули красу і глибокий життєвий сенс поезій Віри Свистун. Емоційна, щира і талановита жінка відразу зуміла відчути стан аудиторії і захопити, майже взяти її в поетичний полон. Розмовляли про кохання, про життя, про війну і, звичайно ж, про мир, про те, як народжуються вірші, про поетичну збірку «Оглядываясь во вчера», видану 2014 році і про нову «Ангел на плечі». Поетеса розповіла про цикл поезії до картин художниці з Канева Любові Міненко та київського художника Цезарія Ганушкевича. Всі вірші пані Віра читала з притаманною їй емоційністю і харизмою. На зустрічі панувала атмосфера добра, душевного тепла, радості і взаєморозуміння. Цей літній поетичний вечір – справжнє свято людей вишуканих, тих, хто цінує поезію. Читачі дякували поетесі за Слово, Любов, за позитив, який вона випромінює, і побажали натхнення, наснаги і творчих вечорів!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: