Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 липня в гості до клубу «Матіола» бібліотеки № 11 на чергове засідання «Мереживо думок» завітала експерт Українського клубу, письменниця, поетеса Віра Свистун.


Зустріч з Вірою Свистун. 25.07.18. №11

«Я живу і працюю для тих, кому до душі мої думки, переживання. Для мене поезія – це спілкування з людьми» – такими словами розпочала свою бесіду з читачами поетеса. С перших рядків присутні відчули красу і глибокий життєвий сенс поезій Віри Свистун. Емоційна, щира і талановита жінка відразу зуміла відчути стан аудиторії і захопити, майже взяти її в поетичний полон. Розмовляли про кохання, про життя, про війну і, звичайно ж, про мир, про те, як народжуються вірші, про поетичну збірку «Оглядываясь во вчера», видану 2014 році і про нову «Ангел на плечі». Поетеса розповіла про цикл поезії до картин художниці з Канева Любові Міненко та київського художника Цезарія Ганушкевича. Всі вірші пані Віра читала з притаманною їй емоційністю і харизмою. На зустрічі панувала атмосфера добра, душевного тепла, радості і взаєморозуміння. Цей літній поетичний вечір – справжнє свято людей вишуканих, тих, хто цінує поезію. Читачі дякували поетесі за Слово, Любов, за позитив, який вона випромінює, і побажали натхнення, наснаги і творчих вечорів!