Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 липня в бібліотеці №11 відбулось засідання клубу «Матіола», де Центр допомоги і соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» презентував свої послуги та книгу Михайла Булаха «Як змінити своє життя на краще».


Презентація центру "Пенсіон".12.07.18.№11

Керівник відділу розповсюдження Марія Калашникова провела годину запитань і відповідей «Як і назавжди позбавитися від страхів і змінити своє життя на краще» пані, де проінформувала присутніх про турботу і увагу до самотніх людей і забезпечення для них комфортних умов для життя в Центрі соціального захисту, відповіла на багато запитань, що виникають у самотньої літньої людини, яка стикається з фінансовими труднощами і якій необхідний догляд. Що потрібно, аби не стати жертвою шахраїв, захистити свої права? Чого не варто заключати договір дарування? Що таке договір довічного утримання? Як пенсіонеру забезпечити собі безбідне існування в рідних стінах до кінця життя? Співробітник Центру розповіла членам клубу про безкоштовні послуги: «Всі аптеки», «Мобільний тариф», розважальні заходи, вирішення побутових проблем пенсіонера «Ремонт за годину» тощо. Літні люди подякували за надану інформацію та домовились зустрітися наступного місяця в бібліотеці для перегляду відеофільмів життя підопічних компанії «Пенсіон».