vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 липня в бібліотеці №11 відбулось засідання клубу «Матіола», де Центр допомоги і соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» презентував свої послуги та книгу Михайла Булаха «Як змінити своє життя на краще».


Презентація центру "Пенсіон".12.07.18.№11

Керівник відділу розповсюдження Марія Калашникова провела годину запитань і відповідей «Як і назавжди позбавитися від страхів і змінити своє життя на краще» пані, де проінформувала присутніх про турботу і увагу до самотніх людей і забезпечення для них комфортних умов для життя в Центрі соціального захисту, відповіла на багато запитань, що виникають у самотньої літньої людини, яка стикається з фінансовими труднощами і якій необхідний догляд. Що потрібно, аби не стати жертвою шахраїв, захистити свої права? Чого не варто заключати договір дарування? Що таке договір довічного утримання? Як пенсіонеру забезпечити собі безбідне існування в рідних стінах до кінця життя? Співробітник Центру розповіла членам клубу про безкоштовні послуги: «Всі аптеки», «Мобільний тариф», розважальні заходи, вирішення побутових проблем пенсіонера «Ремонт за годину» тощо. Літні люди подякували за надану інформацію та домовились зустрітися наступного місяця в бібліотеці для перегляду відеофільмів життя підопічних компанії «Пенсіон».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: