vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

11 липня члени клубу людей літнього віку “Матіола” зібралися в бібліотеці № 11 на годину відпочинку «Чорне золото – їжа богів», що присвячена Всесвітньому дню шоколаду.Година відпочинку «Чорне золото – їжа богів» шоколад.11.07.18.№11

Завідувач бібліотекою Елеонора Ліхторович розповіла присутнім що батьківщиною всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995 році поклали початок цього свята. Це молоде свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії, а батьківщиною шоколаду вважається Південна Америка, де першими шоколад навчилися робити ацтеки, які називали його «їжею богів». Іспанські конкістадори охрестили ласощі «чорним золотом» і їли їх для зміцнення витривалості. У середньовіччя споживання шоколаду в Європі було доступно тільки аристократам. Пані Елеонора навела цікаві факти про корисні властивості шоколаду, про те, що вживання в їжу темного шоколаду з високим вмістом какао значним чином покращує імунітет і підвищує активність головного мозку, що шоколаді є елементи, які сприяють відпочинку і психологічному відновленню, стимулюють викид ендорфінів – гормонів щастя. Словом, ця солодка дата підняла настрій, заспокоїла і зробила всіх присутніх трішки щасливішими! Члени клубу звичайно, поспілкувались за чашкою чаю, посмакували ці солодкі ласощі і передивились цікаві відеофільми.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: