vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 липня з нагоди 110-ї річниці з Дня народження українського письменника, поета, перекладача і художника Василя Барки, в бібліотеці імені Віктора Некрасова було презентовано виставку-ім’я «Символ віри», яка привернула увагу численних читачів бібліотеки.


Ім’я Василя Барки, представника української діаспори у США, про твори якого написано багато критичних та літературознавчих досліджень, для нас українців відкривається поступово. Його літературна спадщина – це понад двадцяти книг поезій, романів, повістей, есеїв, перекладів та літературної критики. Тільки після проголошення незалежності в Україні ми маємо можливість познайомитися ближче з його літературною творчістю, яка може бути гордістю будь-якої із світових культур. Нинішні можливості ліквідації «білих плям» у нашій історії, культурі, літературі вселяють надію на їх вивчення. І в нинішньому духовному пробудженні нації бракує передусім мудрого і правдивого слова Василя Барки.