vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

10 липня з нагоди 110-ї річниці з Дня народження українського письменника, поета, перекладача і художника Василя Барки, в бібліотеці імені Віктора Некрасова було презентовано виставку-ім’я «Символ віри», яка привернула увагу численних читачів бібліотеки.


Ім’я Василя Барки, представника української діаспори у США, про твори якого написано багато критичних та літературознавчих досліджень, для нас українців відкривається поступово. Його літературна спадщина – це понад двадцяти книг поезій, романів, повістей, есеїв, перекладів та літературної критики. Тільки після проголошення незалежності в Україні ми маємо можливість познайомитися ближче з його літературною творчістю, яка може бути гордістю будь-якої із світових культур. Нинішні можливості ліквідації «білих плям» у нашій історії, культурі, літературі вселяють надію на їх вивчення. І в нинішньому духовному пробудженні нації бракує передусім мудрого і правдивого слова Василя Барки.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: