Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

5 липня бібліотека імені Юрія Збанацького запросила вихованців ДНЗ №563 на творчу зустріч «Автограф душі». Вихованці груп «Барвінок», «Веселка» та «Ромашка» познайомилися з відомою українською поетесою, прозаїком, драматургом і перекладачем Анною Багряною.Творча зустріч 06.07.18 Ю. Збанацького

Вона є учасником багатьох міжнародних поетичних фестивалів, лауреатом літературних премій та конкурсів, членом Національної спілки письменників України, Асоціації Українських Письменників, Слов’янської літературно-мистецької Академії (Болгарія), Міжнародної Медитеранської Академії (Македонія), Міжнародної літературної Академії «Македонія презент». Пані Анна розповіла малечі про героїв своєї книги «Здійснені мрії», зачитала вірші та щиро поспілкувалася з дітлахами. Сподіваємося, що ця зустріч стане для дітей поштовхом до читання та прагнення зробити світ кращим.