vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

5 липня бібліотека імені Юрія Збанацького запросила вихованців ДНЗ №563 на творчу зустріч «Автограф душі». Вихованці груп «Барвінок», «Веселка» та «Ромашка» познайомилися з відомою українською поетесою, прозаїком, драматургом і перекладачем Анною Багряною.Творча зустріч 06.07.18 Ю. Збанацького

Вона є учасником багатьох міжнародних поетичних фестивалів, лауреатом літературних премій та конкурсів, членом Національної спілки письменників України, Асоціації Українських Письменників, Слов’янської літературно-мистецької Академії (Болгарія), Міжнародної Медитеранської Академії (Македонія), Міжнародної літературної Академії «Македонія презент». Пані Анна розповіла малечі про героїв своєї книги «Здійснені мрії», зачитала вірші та щиро поспілкувалася з дітлахами. Сподіваємося, що ця зустріч стане для дітей поштовхом до читання та прагнення зробити світ кращим.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: