Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Завжди гостинно зустрічає своїх учасників бібліотечний клуб «Матіола», який вже давно став центром відпочинку і спілкування людей поважного віку в універсальній бібліотеці № 11. Тож 21 червня справжньою подією для любителів літературного слова стала презентація книги Олени Довгаленко «Всі фарби життя».


Презентація книги Олени Довгаленко «Всі фарби життя». 21.06.18. №11

Запрошена на актуальну розмову письменниця, цікава і талановита особистість, відповіла на безліч запитань, що торкались її книги, історії створення, сюжету, головних героїв тощо. Відбулася цікава розмова у формі діалогу і кожна з учасниць винесла щось пізнавальне і корисне. Такі розмови допомагають жінкам відволіктись від домашніх справ, поспілкуватися, поговорити про своє особисте, жіноче, знайти відповідь на низку запитань: в чому полягає жіноче щастя, люди і долі, медицина і навколишнє середовище, здоров’я і політика, тощо. Засідання відбулося в невимушеній, теплій атмосфері, кожен учасник мав змогу поділитись своїми враженнями, думками. Спілкування з письменницею Оленою Довгаленко зігріло серця читачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарної зустрічі. На згадку про зустріч пані Олена подарувала членам клубу і бібліотеці свою книгу.