vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Завжди гостинно зустрічає своїх учасників бібліотечний клуб «Матіола», який вже давно став центром відпочинку і спілкування людей поважного віку в універсальній бібліотеці № 11. Тож 21 червня справжньою подією для любителів літературного слова стала презентація книги Олени Довгаленко «Всі фарби життя».


Презентація книги Олени Довгаленко «Всі фарби життя». 21.06.18. №11

Запрошена на актуальну розмову письменниця, цікава і талановита особистість, відповіла на безліч запитань, що торкались її книги, історії створення, сюжету, головних героїв тощо. Відбулася цікава розмова у формі діалогу і кожна з учасниць винесла щось пізнавальне і корисне. Такі розмови допомагають жінкам відволіктись від домашніх справ, поспілкуватися, поговорити про своє особисте, жіноче, знайти відповідь на низку запитань: в чому полягає жіноче щастя, люди і долі, медицина і навколишнє середовище, здоров’я і політика, тощо. Засідання відбулося в невимушеній, теплій атмосфері, кожен учасник мав змогу поділитись своїми враженнями, думками. Спілкування з письменницею Оленою Довгаленко зігріло серця читачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарної зустрічі. На згадку про зустріч пані Олена подарувала членам клубу і бібліотеці свою книгу.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: