vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

6 червня, в традиційний Пушкінський день, який відзначають в Україні з 1997 року бібліотека імені Віктора Некрасова влаштувала для своїх читачів літературні читання «Пушкінська елегія» з нагоди 219-ї річниці від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна.


Літературні читання «Пушкінська елегія». 06.06.18. ім. В. Некрасова

На початку заходу виступив читач Борис Геннадійович Стругацький, закоханий у творчість геніального поета, з цікавими відомостями про життя Олександра Сергійовича, про місця його перебування в Україні, про його внесок в світову культуру. Відома «Елегія» поета відкрила літературні читання. Всі учасники натхненно декламували інші поезії та уривки з творів славнозвісного поета, а ведучий просто вразив читачів знанням безсмертного роману у віршах «Євгеній Онєгін», який той читав напам’ять під аплодисменти учасників заходу. Зустріч вийшла емоційною та захоплюючою. Протягом дня відвідувачі бібліотеки переглядали видання, представлені на книжково-ілюстративній виставці «Поет на всі часи».