vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 червня, в традиційний Пушкінський день, який відзначають в Україні з 1997 року бібліотека імені Віктора Некрасова влаштувала для своїх читачів літературні читання «Пушкінська елегія» з нагоди 219-ї річниці від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна.


Літературні читання «Пушкінська елегія». 06.06.18. ім. В. Некрасова

На початку заходу виступив читач Борис Геннадійович Стругацький, закоханий у творчість геніального поета, з цікавими відомостями про життя Олександра Сергійовича, про місця його перебування в Україні, про його внесок в світову культуру. Відома «Елегія» поета відкрила літературні читання. Всі учасники натхненно декламували інші поезії та уривки з творів славнозвісного поета, а ведучий просто вразив читачів знанням безсмертного роману у віршах «Євгеній Онєгін», який той читав напам’ять під аплодисменти учасників заходу. Зустріч вийшла емоційною та захоплюючою. Протягом дня відвідувачі бібліотеки переглядали видання, представлені на книжково-ілюстративній виставці «Поет на всі часи».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: