Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

5 червня, до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, в бібліотеці імені Віктора Некрасова проведені екологічні заходи.


Всесвітній день охорони навколишнього середовища.05.06.18. ім. В. Некрасова

Разом з викладачем біології та хімії Кірпач Ю. В., яка в стінах бібліотеки консультувала випускників шкіл при підготовці до ЗНО, відбувся диспут «Природа і душа: екологічне мислення». Учні ділилися своїм баченням впливу технічного прогресу на природу і пропонували шляхи вирішення проблеми. Можливо, хтось поприбирає сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Зійшлися на тому, що разом треба зробити навколишнє середовище кращим, і не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.
У нагоді читачам стала яскрава та пізнавальна виставка-роздум «Природу ми свою оберігаємо, відповідально ставитися до неї закликаємо!», а також інформаційні плакати про флору та фауну Київщини, що розміщені на вікнах бібліотеки.