vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

5 червня, до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, в бібліотеці імені Віктора Некрасова проведені екологічні заходи.


Всесвітній день охорони навколишнього середовища.05.06.18. ім. В. Некрасова

Разом з викладачем біології та хімії Кірпач Ю. В., яка в стінах бібліотеки консультувала випускників шкіл при підготовці до ЗНО, відбувся диспут «Природа і душа: екологічне мислення». Учні ділилися своїм баченням впливу технічного прогресу на природу і пропонували шляхи вирішення проблеми. Можливо, хтось поприбирає сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Зійшлися на тому, що разом треба зробити навколишнє середовище кращим, і не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.
У нагоді читачам стала яскрава та пізнавальна виставка-роздум «Природу ми свою оберігаємо, відповідально ставитися до неї закликаємо!», а також інформаційні плакати про флору та фауну Київщини, що розміщені на вікнах бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: