Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

3 червня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова києвознавчий клуб “Кияни” знову дивував краєзнавчими знахідками, зачаровував сокровенними дарами красеня Києва та наповнював душі любов’ю до міста.


Клуб "Кияни". 03.06.18. ім. О. Грибоєдова

Відкрив засідання Всеволод Дубовецький, який через долю своєї родини занурив у атмосферу післявоєнного Києва, щирі спогади та світлини якого були опубліковані у історичному альманасі “Киевский альбом”.
Євген Рейцен змістовно ознайомив присутніх з авторефератом Миколи Орленка “Проблеми та методи реставрації пам’яток архітектури України (X– поч. XX ст.)”. Автореферат поповнить фонд нашої бібліотеки інформацією з питань відродження знищених святинь. Захопливою була розповідь Євгена Олександровича про запрошення до Мінська та Львова на конференції, присвячені транспортним та інженерним проблемам міст.
Олена Муравйова вималювала розмаїту картину Шулявки (Шулявщини), органічно поєднавши історію району з власними спогадами.
Доповнили доповідь Надія Щербо про вулицю Піщана, Юрій Сімонов про трамваї Брест-Литовського шосе, а Всеволод Дубовецький про Шулявську республіку (1899–1917р.) та студентські рухи на початку XX ст., що є невід’ємною сторінкою історії КПІ та цілого району. Яскраве, емоційне оповідання “Павловский садик” Юрія Сімонова додало гарного настрою клубівцям.
Зінаїда Шкавро відкрила дуже цікаві факти про Ігоря Сікорського, про історію будинку, де проживала його родина та про перспективу відкриття музею до 130-річчя від дня народження видатного авіаконструктора.
Невтомно пізнаючи Київ, відкриваємо його разом з клубом “Кияни”.
Чекаємо Вас 17 червня о 12 годині за адресою вул. Вишгородська, 29.