vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Вечір-автограф «Анна Багряна – про життя у слові!» відбувся 29 травня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні .Вечір-автограф 29.05.18 С. Айні

Поет, прозаїк, драматург, перекладач, автор семи поетичних збірок, трьох романів, збірки оповідань «Македонські оповідки», п’яти книжок прози для дітей і близько десятка драматичних творів, які ставилися на сценах театрів України, США та Македонії.
Член Національної спілки письменників України, Асоціації Українських Письменників, Слов’янської літературно-мистецької Академії (Болгарія), Міжнародної Медитеранської Академії (Македонія), Міжнародної літературної Академії «Македонія презент». Перекладає з польської, болгарської, македонської та російської мов.
Відбувся творчий діалог пані Анни з учнями 7-х класів ЗНЗ №199. Поетеса представила свої твори і нові вірші; учениці Аліна Хохич і Ксенія Мезенцева продекламували вірш «Вимрій!», а Віка Храмцова поділилася своїми враження про книгу «Здійснені мрії».
Були питання до пані Анни і одне з них – «В чому Ваше щастя?»
«Коли займаюся творчістю і поринаю у творчий процес із головою. Коли маю можливість побути наодинці з природою й відчути себе її маленькою частинкою. Коли черпаю сили з рідної землі. Коли проводжу час із рідними – з чоловіком, донечкою, батьками. Коли зустрічаюся з друзями, однодумцями, зі своїми читачами, з цікавими для мене людьми. Коли мандрую. Коли відчуваю свою потрібність цьому світу. Коли згадую приємні моменти зі свого минулого. Коли насолоджуюся теперішнім – тим, що маю тут і зараз. Коли слухаю музику, яка звучить у моєму серці. КОЛИ ЛЮБЛЮ», – почули у відповідь.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: