Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Вечір-автограф «Анна Багряна – про життя у слові!» відбувся 29 травня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні .Вечір-автограф 29.05.18 С. Айні

Поет, прозаїк, драматург, перекладач, автор семи поетичних збірок, трьох романів, збірки оповідань «Македонські оповідки», п’яти книжок прози для дітей і близько десятка драматичних творів, які ставилися на сценах театрів України, США та Македонії.
Член Національної спілки письменників України, Асоціації Українських Письменників, Слов’янської літературно-мистецької Академії (Болгарія), Міжнародної Медитеранської Академії (Македонія), Міжнародної літературної Академії «Македонія презент». Перекладає з польської, болгарської, македонської та російської мов.
Відбувся творчий діалог пані Анни з учнями 7-х класів ЗНЗ №199. Поетеса представила свої твори і нові вірші; учениці Аліна Хохич і Ксенія Мезенцева продекламували вірш «Вимрій!», а Віка Храмцова поділилася своїми враження про книгу «Здійснені мрії».
Були питання до пані Анни і одне з них – «В чому Ваше щастя?»
«Коли займаюся творчістю і поринаю у творчий процес із головою. Коли маю можливість побути наодинці з природою й відчути себе її маленькою частинкою. Коли черпаю сили з рідної землі. Коли проводжу час із рідними – з чоловіком, донечкою, батьками. Коли зустрічаюся з друзями, однодумцями, зі своїми читачами, з цікавими для мене людьми. Коли мандрую. Коли відчуваю свою потрібність цьому світу. Коли згадую приємні моменти зі свого минулого. Коли насолоджуюся теперішнім – тим, що маю тут і зараз. Коли слухаю музику, яка звучить у моєму серці. КОЛИ ЛЮБЛЮ», – почули у відповідь.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: