vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Скоро літо, отже добігає до завершення 2017 – 2018 навчальний рік. Тож 25 травня юні читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей – учні 1-В класу ЗНЗ № 3 вирішили продемонструвати бібліотекарям на голосних читаннях «Я умію вже читати», як же вони навчилися читати.


Голосні читання.25.05.18. ім. К. Чуковського

Першокласники продемонстрували свої навички у правильному та виразному читанні української народної казки «Солом’яний бичок». Школярі уважно слідкували і по черзі старанно читали казку, яку потім обговорили, визначившись чого ж вона навчає читачів.
Працівники бібліотеки зазначили, що першокласники старанно вчилися увесь рік, уміють гарно читати, тому можуть стати юними читачами бібліотеки. Кожен розписався у формулярі і зміг вибрати для себе найцікавішу книжку.
Попереду літо, час, коли можна весело відпочивати та досхочу читати. Тому бібліотека радо буде обслуговувати «свіжоспечених» читачів та всіх охочих до читання.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: