Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Скоро літо, отже добігає до завершення 2017 – 2018 навчальний рік. Тож 25 травня юні читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей – учні 1-В класу ЗНЗ № 3 вирішили продемонструвати бібліотекарям на голосних читаннях «Я умію вже читати», як же вони навчилися читати.


Голосні читання.25.05.18. ім. К. Чуковського

Першокласники продемонстрували свої навички у правильному та виразному читанні української народної казки «Солом’яний бичок». Школярі уважно слідкували і по черзі старанно читали казку, яку потім обговорили, визначившись чого ж вона навчає читачів.
Працівники бібліотеки зазначили, що першокласники старанно вчилися увесь рік, уміють гарно читати, тому можуть стати юними читачами бібліотеки. Кожен розписався у формулярі і зміг вибрати для себе найцікавішу книжку.
Попереду літо, час, коли можна весело відпочивати та досхочу читати. Тому бібліотека радо буде обслуговувати «свіжоспечених» читачів та всіх охочих до читання.