Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Презентація виставки картин «Діалог поколінь: Микола Пашковський – Уляна Кухарук» відбулася у бібліотеці Дружби народів за участю Всеукраїнської творчої спілки ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ.


Презентація виставки картин «Діалог поколінь: Микола Пашковський  – Уляна Кухарук». 23.05.19. Дружба народів

Учасники виставки – Микола Пашковський, досвідчений живописець, майстер пейзажу і натюрморту, автор портретів. Його картини з філософським, життєвим ухилом, кольори натуральні, стримані. Уляна Кухарук – молода дівчина, студентка університету, яка вивчає історію мистецтв і подає великі надії. Це її перша виставка. На її картинах – пейзажі, натюрморти, українські мотиви.
Цікавий діалог поколінь відбувся завдяки талановитому ведучому заходу – Голові Українського клубу, поету, прозаїку Роману Кухаруку, а ще – відомим поетам, учасникам Літфоруму, які читали свої вірші, висловлювали митцям щирі побажання і відгуки про виставку. Користувачам бібліотеки та учням Фінансового ліцею сподобалася виставка картин і чудова поезія талановитих авторів.