vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Презентація виставки картин «Діалог поколінь: Микола Пашковський – Уляна Кухарук» відбулася у бібліотеці Дружби народів за участю Всеукраїнської творчої спілки ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ.


Презентація виставки картин «Діалог поколінь: Микола Пашковський  – Уляна Кухарук». 23.05.19. Дружба народів

Учасники виставки – Микола Пашковський, досвідчений живописець, майстер пейзажу і натюрморту, автор портретів. Його картини з філософським, життєвим ухилом, кольори натуральні, стримані. Уляна Кухарук – молода дівчина, студентка університету, яка вивчає історію мистецтв і подає великі надії. Це її перша виставка. На її картинах – пейзажі, натюрморти, українські мотиви.
Цікавий діалог поколінь відбувся завдяки талановитому ведучому заходу – Голові Українського клубу, поету, прозаїку Роману Кухаруку, а ще – відомим поетам, учасникам Літфоруму, які читали свої вірші, висловлювали митцям щирі побажання і відгуки про виставку. Користувачам бібліотеки та учням Фінансового ліцею сподобалася виставка картин і чудова поезія талановитих авторів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: