Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 травня, з нагоди святкування Дня Києва, користувачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова складали літературно-краєзнавчий пазл “Київ рідний мій, місто радості і мрій”, вкладаючи любов до Києва та рідного Подолу.


Літературно-краєзнавчий пазл "Київ рідний мій, місто радості і мрій". 24.05.18. ім. О. Грибоєдова

Учасники заходу із задоволенням переглянули відео-стріт-арт київських муралів “Найцікавіші мурали Києва”, підготовлене бібліографом Дар’єю Кононюк. Деякі з муралів увійшли до списку найкращих світових витворів вуличного мистецтва. Так що є нагода у вихідні дні вирушити на пішу прогулянку, щоб особисто вразитися мистецтвом настінного живопису. Таку екскурсію може запропонувати бібліотека у рамках києвознавчого проекту “Київ. Місто моє і твоє”.
Огляд літератури “Подолу рідного образ святий” додав інформації про відомі та незвідані таємниці “книжкового” красеня Подолу. Інфо-карта “12 здивувань Подолу” переконала користувачів, що наш Києво-Поділ, зачаровуючи свіжими барвами, зберігає ще багато шедеврів, які чекають дотику наших душ.