vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 травня, з нагоди святкування Дня Києва, користувачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова складали літературно-краєзнавчий пазл “Київ рідний мій, місто радості і мрій”, вкладаючи любов до Києва та рідного Подолу.


Літературно-краєзнавчий пазл "Київ рідний мій, місто радості і мрій". 24.05.18. ім. О. Грибоєдова

Учасники заходу із задоволенням переглянули відео-стріт-арт київських муралів “Найцікавіші мурали Києва”, підготовлене бібліографом Дар’єю Кононюк. Деякі з муралів увійшли до списку найкращих світових витворів вуличного мистецтва. Так що є нагода у вихідні дні вирушити на пішу прогулянку, щоб особисто вразитися мистецтвом настінного живопису. Таку екскурсію може запропонувати бібліотека у рамках києвознавчого проекту “Київ. Місто моє і твоє”.
Огляд літератури “Подолу рідного образ святий” додав інформації про відомі та незвідані таємниці “книжкового” красеня Подолу. Інфо-карта “12 здивувань Подолу” переконала користувачів, що наш Києво-Поділ, зачаровуючи свіжими барвами, зберігає ще багато шедеврів, які чекають дотику наших душ.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: