Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 травня в Універсальній публічній бібліотеці №11 відбувся семінар для людей, що втратили роботу «Сучасний підхід до пошуку роботи», організований сумісно з Подільським центром зайнятості.Тренінг-семінар 24.05.18 №11

Враховуючи низький рівень знань якісного пошуку роботи, люди, які її шукають, часто мало уваги приділяють таким елементам, як резюме, інтерв’ю, комунікації з роботодавцем, самопрезентації, юридичним аспектам працевлаштування тощо. Виходячи на ринок праці, потрібно дати відповідь на запитання: ким я можу працювати? Де працювати? За яку оплату? Як знайти потенційного працедавця? Як отримати робоче місце? Кваліфіковані фахівці відділу підтримки безробітних Подільського центру зайнятості Кулієвич Надія і Юлія Савченко та юрист районного центру зайнятості Осиченко Сніжана надали практичні поради, роз’яснення норм деяких законів про права і обов’язки безробітних, проінформувавши їх про джерела пошуку роботи, навчили складати резюме, роз’яснили основні вимоги до написання та як його використовувати. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд за темою семінару. Експонована література допоможе слухачам більш мотивовано почати пошук бажаної роботи.