vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

23 травня користувачі центральної районної бібліотеки імені Івана Франка завітали до читальної зали на звітний концерт учнів дитячої музичної школи № 31 «Акорди музики чарівні».Звітний концерт 23.05.18 І. франка

Юні виконавці представили цікаву різноманітну концертну програму, в якій звучали класичні твори, естрадні та українські народні пісні. Присутніх привітали музичними номерами ансамбль «Класичний мотив», квартет «Сакс Акорд», фольклорний гурт «Куренівські музики» та інші. Для багатьох дітей виступ в бібліотеці став дебютом, їх підтримували оплесками. Талановиті музиканти створили неповторну ауру творчого натхнення та неповторних емоцій. Звичайний концерт перетворився на барвисте, дзвінкоголосе свято музики. Задоволення на обличчях присутніх, їх усмішки, оплески та щирі слова подяки – це результат роботи музичного керівника, ведучого концерту Лича Володимира Івановича та всіх педагогів школи, які змогли реалізувати творчі потреби обдарованих дітей.