vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

23 травня бібліотека імені Віктора Некрасова розгорнула книжкову панораму «І голос твій, Поділ, як велич наших літ, пливе Дніпром у неозорий світ!» приурочену до Дня Києва.


Книжкова панорама «І голос твій, Поділ, як велич наших літ, пливе Дніпром у неозорий світ!». 23.05.18. ім. В. Некрасова

Це улюблене свято киян і гостей міста традиційно святкується в останні вихідні травня. Література, що представлена в цій експозиції відображає минуле та сьогодення нашої столиці і є провідним тематичним орієнтиром. Завдяки їй можна, не виходячи з бібліотеки, прогулятися старовинними вулицями Києва і дізнатися багато цікавого з історії нашого чудового міста.
Окремо хочеться сказати про рідний Поділ, адже саме йому і була в основному присвячена ця виставка. Тільки на Подолі по-справжньому можна відчути атмосферу Києва, тільки тут розумієш душу старого міста. Книги про один із найдавніших та мальовничих районів Києва, в першу чергу, привернули увагу читачів-подолян, які регулярно відвідують бібліотеку і заслужено пишаються своїм районом.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: