Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 травня бібліотека імені Віктора Некрасова розгорнула книжкову панораму «І голос твій, Поділ, як велич наших літ, пливе Дніпром у неозорий світ!» приурочену до Дня Києва.


Книжкова панорама «І голос твій, Поділ, як велич наших літ, пливе Дніпром у неозорий світ!». 23.05.18. ім. В. Некрасова

Це улюблене свято киян і гостей міста традиційно святкується в останні вихідні травня. Література, що представлена в цій експозиції відображає минуле та сьогодення нашої столиці і є провідним тематичним орієнтиром. Завдяки їй можна, не виходячи з бібліотеки, прогулятися старовинними вулицями Києва і дізнатися багато цікавого з історії нашого чудового міста.
Окремо хочеться сказати про рідний Поділ, адже саме йому і була в основному присвячена ця виставка. Тільки на Подолі по-справжньому можна відчути атмосферу Києва, тільки тут розумієш душу старого міста. Книги про один із найдавніших та мальовничих районів Києва, в першу чергу, привернули увагу читачів-подолян, які регулярно відвідують бібліотеку і заслужено пишаються своїм районом.