vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

22 травня учні 3-А класу ЗНЗ №3 бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей стали учасниками музичного лекторію.Музичний лекторій 23.05.18 К. Чуковського

Школярі дізналися про життя та творчість відомого польського композитора Фредеріка Шопена, прослухали його відомі твори у запису з найвідоміших концертних залів Європи та у виконанні вчителя музичної школи №35 Ірини Шаповал, яка дала можливість третьокласникам визначити відмінність кожного з видів твору за мелодійністю, тембром та характером. Всі учасники музичного лекторію прекрасно справилися з даним завданням. Крім цього, школярі ознайомилися з Фредеріком Шопеном, ще як з талановитим художником-карикатуристом, переглянувши його роботи. Наприкінці зустрічі діти ознайомились з книжковою виставкою «Послухай музику Шопена», яку підготували працівники бібліотеки. Світ прекрасного, неперевершеного нотного таланту та пензликового шедевру залишив по собі Фредерік Шопен навіки. І це чудово, коли долучаються до світової митецької класики наші юні читачі.