vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 травня учні 3-А класу ЗНЗ №3 бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей стали учасниками музичного лекторію.Музичний лекторій 23.05.18 К. Чуковського

Школярі дізналися про життя та творчість відомого польського композитора Фредеріка Шопена, прослухали його відомі твори у запису з найвідоміших концертних залів Європи та у виконанні вчителя музичної школи №35 Ірини Шаповал, яка дала можливість третьокласникам визначити відмінність кожного з видів твору за мелодійністю, тембром та характером. Всі учасники музичного лекторію прекрасно справилися з даним завданням. Крім цього, школярі ознайомилися з Фредеріком Шопеном, ще як з талановитим художником-карикатуристом, переглянувши його роботи. Наприкінці зустрічі діти ознайомились з книжковою виставкою «Послухай музику Шопена», яку підготували працівники бібліотеки. Світ прекрасного, неперевершеного нотного таланту та пензликового шедевру залишив по собі Фредерік Шопен навіки. І це чудово, коли долучаються до світової митецької класики наші юні читачі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: