Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

17 травня Україна святкує Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню українського народу. Свято відзначається в третій четвер травня. У цей день колектив бібліотеки №11 приєднався до Всеукраїнської акції, одягли вишиванки і провели флешмоб «Українська вишиванка – наш генетичний код».День вишиванки 17.05.18 №11

На святково вбрану, зелену галявину біля бібліотеки завітали першачки ЗНЗ №45 у вишиванках – одна краща за іншу. Бібліотекар Тетяна Овчарова познайомила школяриків з видами та значенням кольору вишивки, прочитала легенду звідки з’явилась вишиванка. Дітлахи з задоволенням брали участь в майстер-класі, який провела бібліотекар Тетяна Вербівська. Вони з захопленням розфарбовували візерунки з українським орнаментом, малювали на асфальті. Перехожі з радістю приєднувалися до флешмобу, всі бажаючі мали можливість ознайомитися з тематичним переглядом “Українська вишивка”. Зустріч проминула непомітно, створивши святковий настрій та залишивши по собі яскраві спогади.