vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Цього року його відзначатимуть 19 травня. 16 травня бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала для читачів перегляд літератури: «Видатні діячі української науки». Мета перегляду – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми, цілком справедливо, пишаємося. Перегляд літератури 16.05.18 В. Некрасова

Земля Українська є батьківщиною багатьох визначних учених, що зробили неоціненний внесок у розвиток світової науки. Серед них і перший президент Української Академії наук – Володимир Вернадський, Сергій Корольов – український вчений і конструктор ракетно-космічних систем, Амосов Микола – вчений, кардіохірург зі світовим ім’ям, Любомир Романків – українець, вчений, винахідник, який сприяв створенню комп’ютера Apple, Іван Пулюй – український вчений, дослідник, винахідник х-променів, Архип Люлька – його ім’ям названо реактивні двигуни, Валентин Глушко – творець «катюш» і реактивних двигунів, творець геометрії чисел – Георгій Вороний, Євген Патон – перший інженер, який почав використовувати залізобетон для проїзної частини металевих мостів, Борис Патон – український науковець у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів, Макс Левчин – інформатик і підприємець, співзасновник Pay Pal та багато інших.
Сьогодні, незважаючи на труднощі, наука в Україні завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Зі святом!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: