vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

17 травня, долучившись до святкування Всеукраїнського дня вишиванки, бібліотека імені Олександра Грибоєдова провела День інформації «Вишиванка – душа України».


День інформації «Вишиванка – душа України». 17.05.18. ім. О. Грибоєдова

Святковий флешмоб «Вдягни свою чудову вишиванку» бібліотекарів та читачів привертав увагу до краси і самобутності української вишивки та дарував яскравий букет вражень. Додала національного колориту виставка рушників «Цвіте у вишивках моя душа» користувачки бібліотеки Галини Татарської. Орнаменти вишивки, гармонія кольорів викликали у відвідувачів щире захоплення. Один із рушників майстрині був подарований бібліотеці з побажаннями на довге та щасливе життя!
Дізнатися про історію української вишивки від давнини до нашого часу користувачі мали змогу при спогляданні книжково-етнографічної виставки «Цвіт вишиванки України», яка включала також всі «секрети» української вишивки, щоб створювати власні композиції узорів. Огляд літератури «Вишивана краса України» ознайомив з своєрідністю народної вишивки регіонів України. Бесіда «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах» додала інформації про символіку орнаментальних мотивів.
Бажаючі мали змогу переглянути відео «Одягнімо вишиванку, друже, хай побачить українців світ», підготовлене бібліотекарем Олесею Дудок.
День інформації подарував неперевершені емоції та насолоду від палітри кольорів заходів, завдяки яким бібліотека розквітла, як маків цвіт!