vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 травня 2018 року в Україні та світі святкується одне з найзворушливіших свят – День матері, бо кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів має в душі єдиний і неповторний образ своєї мами. В історії нашого народу мати завжди була і залишається високим моральним авторитетом, невтомною і самовідданою берегинею наших звичаїв, традицій, духовності. Саме цій темі і була присвячена літературно-мистецька виставка «Мати – символ добра на Землі», яку розгорнуто в бібліотеці ім. Віктора Некрасова напередодні свята Матері.
Її мета – ознайомлення читачів з відображенням образу матері в мистецтві – живописі, музиці, скульптурі, пісенній творчості і, насамперед, українській літературі.
Матері присвячували свої поезії Т. Шевченко, Леся Українка, І. Франко. Пізніше в українську літературу приходить ціла плеяда талановитих українських поетів: І. Драч, Л. Костенко, Д. Павличко, Б. Олійник, В. Стус, В. Симоненко, А. Малишко, які присвячували матерям свої ліричні поезії. Гімном материнської любові були вірші А. Малишка «Пісня про рушник» та М. Сингаївського «Чорнобривці». Обидва стали улюбленими в народі піснями, які, без перебільшень, бентежать, хвилюють кожного.
У цей день ми сердечно вітаємо дорогих матусь з їхнім святом. Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші турботи, терпіння, любов і відданість.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: