Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Теплого сонячного ранку 3 травня на зустріч з бібліотекарями чекали вихованці ШДС “Поділля”. Завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна запросила малят у книжкові мандри “Ми не просто книгу гортаємо, ми свою Україну вивчаємо” циклу “В садочку підростає майбутній наш читач”.Зустріч бібліотекарів з вихованцями ШДС "Поділля" 02.05.18 В. Некрасова

А гідом в мандрах стала книга віршів “По веселій вулиці” української поетеси Наталки Поклад. Розглядаючи яскраві кольорові ілюстрації київської художниці Яни Кернер-Вернер, малята мандрували країною: побачили біленькі сільські хатки, помилувалися червоними маківками у книжковому садку, дмухали на кульбабку, пливли річкою, співали соловейком і знайомилися з Україною. А на завершення – хлопчики спробували станцювати гопака, а дівчатка весело кружляли по килимочку. Ось такі в нас сьогодні були мандри.