vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Теплого сонячного ранку 3 травня на зустріч з бібліотекарями чекали вихованці ШДС “Поділля”. Завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна запросила малят у книжкові мандри “Ми не просто книгу гортаємо, ми свою Україну вивчаємо” циклу “В садочку підростає майбутній наш читач”.Зустріч бібліотекарів з вихованцями ШДС "Поділля" 02.05.18 В. Некрасова

А гідом в мандрах стала книга віршів “По веселій вулиці” української поетеси Наталки Поклад. Розглядаючи яскраві кольорові ілюстрації київської художниці Яни Кернер-Вернер, малята мандрували країною: побачили біленькі сільські хатки, помилувалися червоними маківками у книжковому садку, дмухали на кульбабку, пливли річкою, співали соловейком і знайомилися з Україною. А на завершення – хлопчики спробували станцювати гопака, а дівчатка весело кружляли по килимочку. Ось такі в нас сьогодні були мандри.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: