vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

8 і 9 травня в Україні широко відзначаються Дні пам’яті та примирення з нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом. З метою формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу та ветеранів Другої світової війни бібліотекою ім. Віктора Некрасова були підготовлені заходи про участь України та українців в цій страшній війні.Дні пам’яті та примирення 03.05.18 В. Некрасова

Свято Перемоги – особливе свято для всіх нас – величне, вистраждане, «зі сльозами на очах». Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність їм, людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.
2 травня розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Незабутні дні війни».
3 травня проведена історична година для дітей та молоді «Про мужність, героїзм та Перемогу». З бібліографічним оглядом літератури про війну «Збережемо пам’ять про подвиг» виступила бібліограф Тетяна Бондаренко. Особливо зацікавили молодих читачів книги, видані останнім часом. В ході заходу вони ще раз переосмислили події тих років і ту величезну ціну, яку заплатили наші діди та прадіди за мирне небо над головою. Нікого ця тема не залишила байдужим, тим більше, що і сьогодні наша держава знову переживає важкі часи своєї історії.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: