Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 і 9 травня в Україні широко відзначаються Дні пам’яті та примирення з нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом. З метою формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу та ветеранів Другої світової війни бібліотекою ім. Віктора Некрасова були підготовлені заходи про участь України та українців в цій страшній війні.Дні пам’яті та примирення 03.05.18 В. Некрасова

Свято Перемоги – особливе свято для всіх нас – величне, вистраждане, «зі сльозами на очах». Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність їм, людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.
2 травня розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Незабутні дні війни».
3 травня проведена історична година для дітей та молоді «Про мужність, героїзм та Перемогу». З бібліографічним оглядом літератури про війну «Збережемо пам’ять про подвиг» виступила бібліограф Тетяна Бондаренко. Особливо зацікавили молодих читачів книги, видані останнім часом. В ході заходу вони ще раз переосмислили події тих років і ту величезну ціну, яку заплатили наші діди та прадіди за мирне небо над головою. Нікого ця тема не залишила байдужим, тим більше, що і сьогодні наша держава знову переживає важкі часи своєї історії.