Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

29 квітня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова засідання клубу “Кияни” дарувало квітучо-тепле спілкування та зачарування безкраїм простором києвознавства.Клуб "Кияни" 30.04.18 О. Грибоєдова

Аркадій Третьяков під час презентації книги «Купцы города Киева», захопливо розповів про людей, котрі визначали промислове, культурно-мистецьке, зокрема архітектурне обличчя Києва у XІX – на початку XХ століть. На написання книги в автора пішло три роки архівних розшуків інформації про київське купецтво. Бібліотека з великою вдячністю прийняла книгу у подарунок. Доповнила розповідь про київських купців
Феронова Лідія Василівна, праправнучка подільського купця Полоника.
Мистецтвознавець Олена Кодьєва презентувала книгу про свого батька – київського художника Петра Кодьєва, чиє життя було насичене драматичними подіями та мистецькими злетами. Книга була подарована бібліотеці та чекає своїх читачів.
Всеволод Дубовецький поділився з клубівцями цікавими та вражаючими фактами про Покровський монастир.
Лариса Толочко зворушила спогадами про свого діда Макара Антоновича Хмельницького – майора, ветерана війни. Чуйна історія військових подвигів в переплетінні непростої долі вразила присутніх.
В’ячеслав Барановський зацікавив розповіддю про терапевта лікарні «Водників» Вадима Іванова, 1882 року народження, за сприяння якого в Україні з’явився прилад для проведення гастроскопії.
Наостанок, голова клубу Віталій Баканов поділився спогадами поета Михайла Дубинського про навчання у Київській школі № 10.
Наступна зустріч києвознавців запланована на 13 травня.
Отже, до нових зустрічей!