vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 квітня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова засідання клубу “Кияни” дарувало квітучо-тепле спілкування та зачарування безкраїм простором києвознавства.Клуб "Кияни" 30.04.18 О. Грибоєдова

Аркадій Третьяков під час презентації книги «Купцы города Киева», захопливо розповів про людей, котрі визначали промислове, культурно-мистецьке, зокрема архітектурне обличчя Києва у XІX – на початку XХ століть. На написання книги в автора пішло три роки архівних розшуків інформації про київське купецтво. Бібліотека з великою вдячністю прийняла книгу у подарунок. Доповнила розповідь про київських купців
Феронова Лідія Василівна, праправнучка подільського купця Полоника.
Мистецтвознавець Олена Кодьєва презентувала книгу про свого батька – київського художника Петра Кодьєва, чиє життя було насичене драматичними подіями та мистецькими злетами. Книга була подарована бібліотеці та чекає своїх читачів.
Всеволод Дубовецький поділився з клубівцями цікавими та вражаючими фактами про Покровський монастир.
Лариса Толочко зворушила спогадами про свого діда Макара Антоновича Хмельницького – майора, ветерана війни. Чуйна історія військових подвигів в переплетінні непростої долі вразила присутніх.
В’ячеслав Барановський зацікавив розповіддю про терапевта лікарні «Водників» Вадима Іванова, 1882 року народження, за сприяння якого в Україні з’явився прилад для проведення гастроскопії.
Наостанок, голова клубу Віталій Баканов поділився спогадами поета Михайла Дубинського про навчання у Київській школі № 10.
Наступна зустріч києвознавців запланована на 13 травня.
Отже, до нових зустрічей!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: