Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У наш час нових інформаційних технологій книгу все частіше витісняють комп’ютери, планшети та смартфони. Дитина втрачає інтерес до книги, а з ним і любов до художнього слова. Працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова пропонують вихованцям ШДС «Поділля» цікаві заходи популяризації книги, адже саме завдяки спілкуванню з книгою дитина пізнає світ.Зустріч з вихованцями ШДС "Поділля" 25.04.18 В. Некрасова

До того ж книга впливає на розвиток і становлення особистості дитини. У процесі читання вона проявляє себе не тільки як уважний слухач, а й співавтор і актор. На ранковому читанні «З книгою завжди цікаво» вихованці середньої та молодшої груп познайомилися з українською народною казкою «Пан Коцький» зі збірника «Кицин дім». Діти залюбки обговорювали вчинки героїв, звернули увагу на гру слів у казці і навіть попросили перечитати найцікавіші епізоди. А потім ще слухали вірші і пісеньки про дитячих улюбленців – котів. Завершилося читання рухливою грою «Миші і коти».