vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У наш час нових інформаційних технологій книгу все частіше витісняють комп’ютери, планшети та смартфони. Дитина втрачає інтерес до книги, а з ним і любов до художнього слова. Працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова пропонують вихованцям ШДС «Поділля» цікаві заходи популяризації книги, адже саме завдяки спілкуванню з книгою дитина пізнає світ.Зустріч з вихованцями ШДС "Поділля" 25.04.18 В. Некрасова

До того ж книга впливає на розвиток і становлення особистості дитини. У процесі читання вона проявляє себе не тільки як уважний слухач, а й співавтор і актор. На ранковому читанні «З книгою завжди цікаво» вихованці середньої та молодшої груп познайомилися з українською народною казкою «Пан Коцький» зі збірника «Кицин дім». Діти залюбки обговорювали вчинки героїв, звернули увагу на гру слів у казці і навіть попросили перечитати найцікавіші епізоди. А потім ще слухали вірші і пісеньки про дитячих улюбленців – котів. Завершилося читання рухливою грою «Миші і коти».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: